Maria Hulicka

Zdjęcie: Maria Hulicka

Марія Хулицька

doktor nauk ekonomicznych (Uniwersytet Jagielloński), Dyrektor finansowy Uniwersytetu Wrocławskiego (od II 2022), Kanclerz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2017-2020).  W latach 2004-2012 kwestor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi własną kancelarię audytorską.  W 2020 r.  powołana  do grona ekspertów KRASP. Członek Zespołu Redakcyjnego Komisji Strategicznych Problemów Szkolnictwa Wyższego KRASP. Od 2014 r. członek zespołu unijnych ekspertów ds. reform w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Współautorka wielu ekspertyz i propozycji nt. modeli zarządzania uczelniami w Polsce, finansowania, a także konsolidacji w szkolnictwie wyższym. Członek rad nadzorczych spółek uniwersyteckich. Legitymuje się znacznym dorobkiem naukowym opublikowanym w językach angielskim i polskim.

PhD з економічних наук (Ягеллонський університет), фінансовий директор Вроцлавського університету (з лютого 2022 р.). З 2017 по 2020 рр. - Канцлер Університету кардинала Стефана Вишинського у Варшаві, з 2004 по 2012 рік – квестор (головний бухгалтер) Ягеллонського університету. Керує власною аудиторською компанією. З 2020 року є членом групи експертів Конференції ректорів академічних шкіл Польщі КRASP. Член редакційної групи Комісії зі стратегічних проблем вищої освіти КRASP. Член Експертної групи ЄС з питань реформ у Європейському просторі вищої освіти з 2014 року. Співавтор експертних пропозицій щодо управління вищою освітою та фінансування вищої освіти, а також консолідації університетів. Член наглядових рад університетських компаній. Має значний науковий доробок, опублікований англійською та польською мовами.