Oprogramowanie

Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching - bezpłatne oprogramowanie firmy Microsoft

Szanowni Państwo,

Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW przystąpił do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching. Uczestnikiem programu Azure Dev Tools for Teaching może być tylko student lub pracownik naukowy Wydział AiNS PW. Od tego momentu mogą Państwo skorzystać z dodatkowych zalet:

  • dostęp do oprogramowania i platformy Azure w chmurze za pośrednictwem jednego portalu online. Zweryfikowani studenci mogą również uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Azure bez karty kredytowej oraz środki w wysokości 100 USD,
  • kompleksowy dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych za pomocą środowiska Microsoft Learn.

Microsoft Azure Dev Tools for Teaching dla studentów i pracowników Wydziału AiNS PW:

Logowanie   Strona Azure Dev Tools for Teaching dla WAiNS PW
Założenie konta   Wypełnij formularz Azure Dev Tools for Teaching dla WAiNS PW podając wydziałowy adres e-mail
Założenie wydziałowego konta email   Wyłącznie osobiście w serwerowni wydziałowej. Pok 223 GG

 

O programie

Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW przystąpił do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine Premium lub DreamSpark Premium). Studenci i pracownicy naukowi dzięki temu mogą bezpłatnie skorzystać z szerokiej gamy produktów firmy Microsoft tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów (z wyłączeniem oprogramowania Office).

Dodatkowo studenci i pracownicy naukowi Wydziału AiNS PW mają bezpłatny dostęp do oprogramowania w pracowniach komputerowych jak i komputerach osobistych w domu.

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Azure Dev Tools for Teaching jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Licencja Microsoft Azure Dev Tools for Teaching pozwala na instalację oprogramowania w dowolnej liczbie na sprzęcie laboratoryjnym na Wydziale.

Studenci oraz pracownicy naukowi mogą zainstalować oprogramowanie na komputerach osobistych do celów naukowych i edukacyjnych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).