Rada Wydziału

Rok akademicki 2020/2021

Terminarz posiedzeń Rady Wydziału

  • 20. 10. 2020
  • 17. 11. 2020
  • 15. 12. 2020
  • 19. 01. 2021
  • 23. 02. 2021
  • 23. 03. 2021
  • 20. 04. 2021
  • 18. 05. 2021
  • 29. 06. 2021
  • 28. 09. 2021

Skład Rady:

Dziekan – Przewodnicząca Rady Wydziału

  • dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni

Prodziekani

  • dr hab. Justyna Łacny, prof. uczelni
  • dr hab. Radosław Koszewski, prof. uczelni
  • dr Alina Naruniec
  • dr inż. Krzysztof Urbaniak

Profesorowie i doktorzy habilitowani

  • prof. dr hab. Andrzej Biłat
  • dr hab. Katarzyna Budzyńska, prof. uczelni
  • dr hab. Marek Jakubiak, prof. uczelni
  • dr hab. Jacek Janowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Marian Kowalewski, prof. uczelni
  • dr hab. Marcin Koszowy
  • dr hab. Zbigniew Król, prof. uczelni
  • prof. dr hab. Marek Maciejczak
  • dr hab. Piotr Radziewicz, prof. uczelni
  • dr hab. Robert Suwaj, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Jerzy Woźnicki
  • dr hab. Robert Zajdler
  • dr hab. Jarosław Zalewski

Przedstawiciele nauczycieli akademickich niebędący prof. i dr hab.

  • dr Robert Kędziora
  • dr Katarzyna Górniak  
  • dr Agnieszka Tomczak  

Przedstawiciele pracowników niebędący nauczycielami akademickimi

  • mgr Marta Strzemieczna  
  • mgr inż. Jacek Pawłowski    

Przedstawiciele studentów Wydziału

  • Patryk Abratkiewicz
  • Konrad Andrzejczyk
  • Klaudia Dudkiewicz
  • Jakub Jarosz
  • Kamila Maliszewska
  • Aleksandra Tekieli

Przedstawiciel Związków Zawodowych z głosem doradczym

  • dr Katarzyna Dzieniszewska-Naroska  - NSZZ „Solidarność”

Przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego

  • dr Grażyna Musiejczuk