2021-09-27, Wizyta delegacji KRASP w Odessie

W dniach 27-29 września br. odbyła się wizyta delegacji KRASP i ekspertów Projektu w Odessie, Ukraina, organizowana przez PW w ramach Projektu pomocowego MEiN-PW pt. „Polsko-ukraińska współpraca instytucji przedstawicielskich reprezentujących rektorów, na rzecz doskonalenia działania uczelni”. Realizowanie Projektu zostało powierzone Wydziałowi Administracji i Nauk Społecznych PW.

Głównymi punktami programu wizyty było:

• Spotkanie delegacji KRASP i Związku Rektorów Uczelni Ukrainy w formie hybrydowej
  • Seminarium Polsko-Ukraińskie Rektorów nt. „Kształcenie doktorantów i rozwój młodych naukowców w kontekście polityki kadrowej w uczelniach polskich i ukraińskich”, zorganizowane w dniu 28 września br. w Odeskim Narodowym Uniwersytecie im. I.Mecznikowa. Udział w Seminarium wzięło łącznie ok 70 osób z Ukrainy i 10 uczestników z Polski i Europy.

Wizyta delegacji KRASP w Odessie w dn. 27-30 września 2021 r.

Zdjęcie: Wizyta delegacji KRASP 1/9
Zdjęcie: Wizyta delegacji KRASP 2/9