Zapisy - Absolutorium i uroczystość wręczenia dyplomów

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Absolwentów Wydziału oraz studentów Wydziału, którzy zdali wszystkie egzaminy i zaliczyli wszystkie przedmioty wymagane programem studiów (warunek uzyskania Absolutorium) do udziału w Absolutorium oraz uroczystym wręczeniu dyplomów ukończenia studiów.

Uroczystość odbędzie się w dniu 6 października 2023 r. o godz. 16:30 w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Niech ten wspaniały dzień będzie niezapomnianym przeżyciem dla Was i Waszych bliskich.

Dla kogo

W wydarzeniu mogą uczestniczyć absolwenci WAiNS, którzy obronili pracę dyplomową (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia) po 01 lipca 2023 roku oraz wszyscy studenci, którzy obronią pracę dyplomową lub uzyskają absolutorium we wrześniu.

Zapisy - termin

Zapisy trwają do 10.09.2023 roku i odbywają się wyłącznie poprzez formularz internetowy, dostępny pod linkiem.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

1. Hymn Państwowy.
  2. Otwarcie uroczystości i powitanie gości.
  3. Wystąpienie przedstawiciela Władz Uczelni.
  4. Przemówienie absolutoryjne Dziekan WAiNS.
  5. Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów.
  6. Uroczyste wręczenie dyplomów Absolwentom.
  7. Uroczyste wręczenie dyplomów JM Rektora oraz Dziekana Wydziału.
  8. Zakończenie uroczystości.
  9. Pieśń Gaude Mater Polonia.

Kontakt organizacyjny:

e-mail: absolutorium.wains@pw.edu.pl

tel.: 22 234 63 09 lub 22 234 57 88

Wydział zapewni togi i birety.