Monografia współautorstwa dra hab. inż. Mariana Kowalewskiego, profesora uczelni

Obraz: Okładka monografii współautorstwa dra hab. inż. Mariana Kowalewskiego, profesora uczelni

Nakładem Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej ukazała się książka pt. Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji organizacji, współautorstwa dr. hab. inż. Mariana Kowalewskiego, prof. uczelni.

Zapraszamy do lektury!

W publikacji zaprezentowano problemy dotyczące zarządzania ryzykiem w bezpieczeństwie organizacji, a szczególnie problemy związane z zarządzaniem ryzykiem w bezpieczeństwie informacji. Szczególną uwagę zwrócono na metody szacowania ryzyka w bezpieczeństwie informacji, praktyczne zastosowania w tym zakresie oraz uwarunkowania prawne i normalizacyjne z tym związane. Prezentowane treści wychodzą naprzeciw obecnym potrzebom zarzadzania bezpieczeństwem informacji w organizacji w warunkach cyberzagrożeń.

Jakub Kowalewski, Marian Kowalewski, Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji organizacji, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, Warszawa 2021.