Koło naukowe prawa VIS LEGIS

adres: ul. Noakowskiego 18/20 lokal 526, 00-668 Warszawa; Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW

adres do korespondencji: pl. Politechniki 1 lokal 204, 00-668 Warszawa; Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW

media społecznościowe:   https://www.facebook.com/knvislegis

Zarząd Koła:

• Prezes - Maja Słowińska
  • Wiceprezes - Agata Szymańska
  • Skarbnik - Agnieszka Bagińska
  • Sekretarz - Weronika Żak

Opiekun Koła:

Opis działalności Koła:

Celem Koła jest podwyższanie kwalifikacji oraz promowanie postaw obywatelskich studentów.

Chcesz stosować prawo w praktyce? Pisać różne umowy, pisma procesowe, odkrywać techniki pracy notariuszy, prawników, administratorów? Brać udział w spotkaniach z inspirującymi ludźmi? Organizować ciekawe wydarzenia naukowe? Jeśli tak to nie wahaj się ani chwili, odpowiedz na kilka pytań i dołącz do Koła Naukowego Vis Legis!

Koło Naukowe pomaga członkom rozwijać własne zainteresowania (niekoniecznie zawodowe) i nabywać umiejętności przydatne w przyszłej pracy zawodowej. Uczestnictwo w Kole pomaga pozyskać nowe umiejętności, które poszukiwane są na rynku pracy. To także znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości i pozyskania unikalnej wiedzy i umiejętności.

Sfera zainteresowań: prawo cywilne, administracyjne, gospodarcze i jego zastosowanie w różnych aspektach praktycznych oraz każdy temat interesujący członków koła.