Dyżury

(GG) - Gmach Główny PW

  • (N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

dr Arasiewicz-Dulnik, Sylwia

pokój 229 A (GG)

e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • W okresie obowiązywania Zarządzenia 16/2020 Rektora Politechniki Warszawskiej konsultacje odbywają się na Microsoft Teams w czwartki w godzinach 12.00 - 12.30. W sprawach bieżących proszę o kontakt za pomocą poczty elektronicznej: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w sesji:

  • 23.06 (wtorek), godz. 10.00-11.30 zapraszam do konsultacji za pośrednictwem MS Teams
  • 30.06 (wtorek), godz.10.00-11.30 zapraszam do konsultacji za pośrednictwem MS Teams 

dr Bartnik, Adriana

pokój 228 (GG)

e-mail: a.bartnik@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (ŚRODA), GODZ.9.30-11.00 komunikator MS Teams
  • 24.06 (ŚRODA), GODZ.9.30-11.00 komunikator MS Teams

prof. dr hab. Biłat, Andrzej

pokój 213 GG

e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 23.06 (wtorek), godz.9.45-10.15 komunikator MS Teams lub e-mail:a.bilat@ans.pw.edu.pl
  • 30.06 (wtorek), godz. 9.45-10.15komunikator MS Teams lub e-mail:a.bilat@ans.pw.edu.pl

dr Borowska, Dorota (umowa cywilnoprawna)

pokój 228A GG

e-mail: d.borowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

 

dr Bulińska-Stangrecka, Helena

pokój 228 A (GG)

e-mail: h.bulinska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 18.06 (CZWARTEK), GODZ. 10.00-11.30 zapraszam do konsultacji za pośrednictwem MS Teams lub Skype dla firm
  • 23.06 (WTOREK), GODZ.10.00-11.30 zapraszam do konsultacji za pośrednictwem MS Teams lub Skype dla firm

dr Chrostowska-Malak, Katarzyna

pokój 510 (Noakowskiego)

e-mail: k.chrostowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (ŚRODA), GODZ. 15.00-16.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 24.06 (ŚRODA), GODZ. 15.00-16.30 za pośrednictwem MS Teams

mgr Czupryńska, Agnieszka (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.czuprynska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

 

dr Patrycja Dąbrowska-Kłosińska

e-mail: pdabrowska@ans.pw.edu.pl

 

dr hab. Drabarek, Anna (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: a.drabarek@ans.pw.edu.pl

 

dr Dusiewicz, Tomasz

pokój 501 (N)Noakowskiego

e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 22.06 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.12.30-14.00 za pośrednictwem MS Teams lub pod telefonem 512 361 288.
  • 29.06 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.12.30-14.00 za pośrednictwem MS Teams lub pod telefonem 512 361 288.

dr Dzieniszewska-Naroska, Katarzyna

pokój 503 (N)

e-mail: katarzyna.naroska@pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06(środa) godz. 12.00-12.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 24.06(środa) godz. 12.00-12.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 27.06 (sobota)12.00-13.30 za pośrednictwem MS Teams

dr Agata Ferreira (pół etatu)

pokój 232 B

email: aferreira@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • piątki: 17.04., 24.04, 08.05, 22.05 i 5.06. godz. 14:00 do 14.30
  • soboty: 18.04, 25.04, 09.05, 23.05 i 6.06. godz. 13:15 do 14:15

mgr Firek, Aleksandra

pokój 228 A (GG)

e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:00-12.30 za pośrednictwem MS Teams

Dyżury w sesji:

  • 18.06 (czwartek), godz. 12.30 - 14.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 25.06 (czwartek), godz. 12.30 - 14.00 za pośrednictwem MS Teams

mgr Gajda, Patrycja (umowa cywilnoprawna)

e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

 

dr Górniak, Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS

pokój 207 (GG)

e-mail: k.gorniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 66 67

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 23.06.2020 (wtorek), godz. 9.00-11.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 30.06.2020 (wtorek), godz.9.00-11.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 20.06.2020(sobota), godz.9.00-11.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 27.06.2020(sobota), godz.9.00-11.00 za pośrednictwem MS Teams

dr hab. Hans Joachim Greif (Hajo)

pokój 227 GG

e-mail: h.greif@ans.pw.edu.pl

 

prof. dr hab. Gudowski, Janusz (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

tel.: 22 234 15 40

e-mail: j.gudowski@ans.pw.edu.pl

 

mgr Jackiewicz, Zbigniew

pokój 513 (N)

e-mail: z.jackiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:00-10:30

Dyżury w sesji:

  • wtorki, godz. 10:00-11:30

dr hab. Jakubiak, Marek, Profesor Uczelni

pokój 229 (GG)

e-mail: m.jakubiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 17:00-17:45 za pośrednictwem MS Teams, USOS, e-mail, skype:  marek.a.jakubiak
  • na tydzień przed sesją egzaminacyjną i w okresie sesji egzaminacyjnej -piątek  godz.  17.00- 18.30

dr Jarnicki, Paweł (pół etatu)

pokój 230 (GG)

e-mail: Pawel.Jarnicki@pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • regularne zajęcia seminarium dyplomowego wg informacji na odpowiednich kanałach MS Teams (jeśli ktoś ma kłopot z dołączeniem, prośba o kontakt mailowy)
  • konsultacje za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams w piątki - 20.00-21.00
  • Uwaga - w poniedziałek 15.06 (na PW piątek) konsultacje przedłużone od 20 do 21.30

Dyżury w sesji:

  • piątki godz. 20.00-21.30

dr Tomasz Jaroszyński (pół etatu)

pokój 232 B (GG)

e-mail: tjaroszynski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 17.30-18.00

    przez Skype dla firm: tomasz.jaroszynski@pw.edu.pl

  • Dyżury w sesji:
  • 18.06 (czwartek), godz. 17.15-18.45 za pośrednictwem MS Teams
  • 22.06 (poniedziałek), godz. 17.15-18.45 za pośrednictwem MS Teams

dr hab. Janowski, Jacek - Profesor Uczelni

pokój 513 (N)

e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 18.06 (CZWARTEK), GODZ. 14.00-15.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 25.06 (CZWARTEK), GODZ. 14.00-15.30 za pośrednictwem MS Teams

prof. dr hab.inż  Józef Lubacz

pokój 201 GG e-mail: J.Lubacz@tele.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 16.00-16.30

dr Kędziora, Robert

pokój 232 B (GG)

e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 11.00-11.30
  • konsultacje odbywają się za pomocą poczty elektronicznej  r.kedziora@ans.pw.edu.pl;
  • indywidualna konsultacja telefoniczna możliwa po wcześniejszym kontakcie mailowym

Dyżury w sesji:

  • 18.06 (czwartek), godz. 11.00-12.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 25.06 (czwartek), godz. 11.00-12.30 za pośrednictwem Ms Teams

dr hab. Koszewski, Radosław - Profesor Uczelni

pokój 229 (GG)

e-mail: r.koszewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 9:30-10:00  za pośrednictwem poczty elektronicznej, USOS

Dyżury w sesji:

  • 25.06., godz. 10:30-12:00 - konsultacje w 229 GG stacjonarnie (ktoś chce przyjść po wpis) oraz zdalnie
  • 08.07., godz. 13:30-15:00

dr Kowalczyk-Grzenkowicz, Jolanta

pokój 228 A (GG)

e-mail: j.grzenkowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (ŚRODA)9.00-10.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 24.06 (ŚRODA) 9.00-10.30 za pośrednictwem MS Teams

dr Marcin Koszowy

pokój 230 Gmach Główny

m.koszowy@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

 DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ.

  • 23.06( WTOREK), GODZ. 10.15-10.45
  • 30.06 (WTOREK), GODZ.10.15-10.45

dr hab. inż. Kowalewski, Marian - Profesor Uczelni

pokój 517 (N)Noakowskiego 18 V piętro

e-mail: m.kowalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 60 58

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (ŚRODA), GODZ.16.00-18.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 24.06 (ŚRODA), GODZ.16.00-18.00 za pośrednictwem MS Teams

dr hab. Król, Zbigniew - Profesor Uczelni, Dziekan WAiNS

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 17

  • DYŻURY W SESJI:
  • 30.06.2020(wtorek),  godz. 10.30-11.15 za pośrednictwem MS Teams w dniu dzisiejszym odwołany.

dr hab. Łacny, Justyna, Profesor Uczelni

pokój 232 A (GG)

  • e-mail: j.lacny@ans.pw.edu.pl
  • MS Teams: Justyna Łacny
  • telefon: 519 608 775 (w okresie pracy zdalnej)

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 9:00-9:45,  (zob. dostępne kanały komunikacji obok)
  • konsultacje z dyplomantami - indywidualny kontakt (zob. dostępne kanały komunikacji obok)
  • od 10 czerwca 2020 r. (tydzień przed sesją), czwartki, godz. 9:00-10:30

prof. dr hab. Maciejczak, Marek

pokój 521 (N)

e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

  • DYŻUR W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 18.06 (CZWARTEK), GODZ. 10.00-11.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 22.06 (PONIEDZIAŁEK). GODZ.10.00-11.30 za pośrednictwem MS Teams

dr Paula Quinon

pokój 230 (GG)

e-mail: p.Quinon@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

 

dr Marta Madej-Kaleta

pokój 232 B

e-mail: mmadej@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • 22 marca 2020 r., godz. 13:15-14:00
  • 19 kwietnia 2020 r., godz. 13:15-13:45

dr Naruniec, Alina

pokój 229 (GG)

e-mail: a.naruniec@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury semestrze:

w sesji:

dr Orechwo, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.orechwo@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • na czas pracy zdalnej proszę o kontakt mailowy (m.orechwo@ans.pw.edu.pl) lub telefoniczny (22 834 68 89)
  • czwartki, godz. 10:00-10:45

Dyżury w sesji:

  • czwartki 10:00 - 11:30

mgr Gawryołek - Osińska Maja (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: m.osinska@ans.pw.edu.pl

 

dr Beata Pachuca-Smulska

pokój 232 B

e-mail: bpachuca@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • czwartek, godz. 16:00-16:30
  • Skype live:beatapachuca
  • także pod nr tel. 500-820-299

Dyżury w sesji:

dyżury na MT w następujących terminach:

  •  17.06. 2020. godz. 10.00-11.30 MT
  • 24.06.2020. godz. 10.00-11.30. MT
  • 8.09. 2020 godz. 10.00-11.30. MT

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o zgłoszenie emailowe na adres: b.pachuca@ans.pw.edu.pl; co najmniej 24 godziny przed terminem konsultacji. Egzamin uzupełniający dla studentów studiów magisterskich z przedmiotu Prawo administracyjne, ma formę pracy pisemnej na temat wskazany przez egzaminatora. Uprzejma prośba o kontakt emailowy z prowadzącą egzamin ze strony studentów zainteresowanych uzupełnieniem wskazanego przedmiotu (na adres b.pachuca@ans.pw.edu.pl) do 20 czerwca 2020 roku.

Studenci będą zobowiązani przygotować pracę pisemną w terminie do 5.09.2020.r.

dr Pawłowska, Kinga

pokój 228 (GG)

e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:

  • 17.06 (środa), godz. 12.00-13.30 za pośrednictwem MS Teams
  • 24.06 (środa), godz. 12.00-13.30 za pośrednictwem MS Teams

dr Jacek Pietraszewski

(umowa cywilnoprawna)

pokój 228 (GG)

 

ks. dr Połowianiuk, Jacek

pokój 232 B (GG)

e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

Konsultacje w tym okresie w czwartki od 9.00 do 9.45 na kanale MS Teams

 Dostęp do kanału po kontakcie z wykładowca:  jpolowianiuk@ans.pw.edu.pl, bądź na pocztę wydziałową.

dr Pręgowski, Michał

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 19.06 (PIĄTEK), GODZ. 9.00-10.30 Konsultacje online z prowadzącym są możliwe za pośrednictwem Skype’a po uprzednim umówieniu się drogą mailową
  • 22.06 (PONIEDZIAŁEK),GODZ.9.00-10.30 Konsultacje online z prowadzącym są możliwe za pośrednictwem Skype’a po uprzednim umówieniu się drogą mailową

dr Radosław Puchta

pokój 515 (N)

e-mail: Radoslaw.Puchta@pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 18:00-18:30

Dyżury w sesji:

  • wtorki, godz.  18:15-19:45
  • 16 czerwca (wtorek) od 18:15 do 19:45
  • Konsultacje odbędą się przy użyciu MS Team

dr hab. Piotr Radziewicz - 
Profesor Uczelni

pokój 509 (N)

e-mail: p.radziewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury  semestrze letnim:

Do 14 kwietnia br. konsultacje odbywają się w czwartki, w godz. 10:30-11:00, za pomocą komunikatora Skype: p.radziewicz. W bieżących sprawach proszę o kontakt za pomocą poczty elektronicznej: p.radziewicz@ans.pw.edu.pl

dr Marcin Rojszczak

pokój 232 B

e-mail: mrojszczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:00-12:30

dr Skowron, Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS

pokój 230 (GG)

e-mail: b.skowron@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:

  • 23.06 (WTOREK), GODZ. 17.00-19.00 za pośrednictwem MS Teams
  • 30.06 (WTOREK), GODZ. 17.00-19.00 za pośrednictwem MS Teams

dr hab. Eugeniusz Sobczak (umowa cywilnoprawna)

pokój 506 (N)

 

dr inż Stacewicz, Paweł

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 19.06 (PIĄTEK), GODZ.14.00-15.30  za pośrednictwem MS Teams (proszę też o wcześniejsze powiadomienie e-Mailem o planowanym połączeniu) p.stacewicz@ans.pw.edu.pl
  • 23.06 (WTOREK), GODZ.9.00-10.30  za pośrednictwem MS Teams (proszę też o wcześniejsze powiadomienie e-Mailem o planowanym połączeniu) p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

dr Stachowiak-Kudła, Monika

pokój 232B (GG)

email: mstachowiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 10:30-11.00, 
  • Niedziela, 01.03.2020, 15.03.2020, 22.03.2020, 05.04.2020, 23.05.2020, w godzinach 13:20-13.30

dr Stawicka, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 10:00-10:30 w USOS

dr Stelmach, Michał

pokój 228 A (GG)

e-mail: m.stelmach@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (ŚRODA), GODZ.9.00-10.30za pośrednictwem MS Teams
  • 22.06 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.11.00-12.30za pośrednictwem MS Teams

dr hab. Suwaj, Robert - Profesor Uczelni

pokój 232 A (GG)

e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 17:45-18:15
  • przez mail lub USOS

dr Sypniewski, Dominik

pokój 232B (GG)

e-mail: d.sypniewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorek, godz. 7:45-8:15
  • 10.06. środa. 12.00 - 12.45

Dyżury w sesji:

  • (17/06, 24/06),  środa, godz. 7.30 - 9.00

dr Tomczak, Agnieszka

pokój 229 A (GG)

e-mail: atomczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-10:45,
  • konsultacje telefoniczne, nr tel. 22 644 66 64
  • dyplomanci mogą się zapisać e-mailowo na konsultacje online w Microsoft Teams - seminarium dyplomowe, na środy godz. 10.45-11.15

Dyżury w sesji:

          od 10.06.2020 do końca sesji letniej

  • Środa godz. 10:00 - 11:30 w MS Teams - po zgłoszeniu studenta na czacie, spotkania według kolejności zgłoszeń

dr Tyc, Tomasz

pokój 229 (GG)

e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • Wtorek 18:00 – 18:45 (23.06; 30.06)
  • Sobota 11:00 – 11:45 (20.06; 27.06)
  • Sposób: MS Teams (indywidualne polaczenie)

dr inż. Urbaniak, Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS

pokój 225 A (GG)

e-mail: krzysztof.urbaniak@pw.edu.pl

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 22.06 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.13.00-13.45 za pośrednictwem MS Teams
  • 29.06 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.13.00-13.45 za pośrednictwem MS Teams

dr Wilk-Ilewicz, Agnieszka

pokój 232 B (GG)

e-mail: mailto: agnieszka.ilewicz@pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz.  11:15-11:45 za pośrednictwem MS Teams

dr Wilkowska-Kołakowska, Dorota

pokój 511 (N)

e-mail: d.wilkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:00-12:45
  • w aplikacji TEAMS, można mnie znaleźć pod moim nazwiskiem

dr Witkowska-Maksimczuk, Beata

pokój 521 (N)

e-mail: b.witkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 14.30-15.15 za pośrednictwem MS Teams
  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06(ŚRODA), GODZ. 14.30-116.00 ZA POŚREDNICTWEM TEAMS
  • 24.06(ŚRODA), GODZ.14.30-16.00  ZA POŚREDNICTWEM MS TEAMS

dr Woźniak, Agnieszka (umowa cywilnoprawna)

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

 

dr Woźniak, Cezary

pokój 511 (N)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 14:00-14:30
  • e-mail: cezary.wozniak@pw.edu.pl
  • c.wozniak@ans.pw.edu.pl
  • telefon: 733 873 377 (stworzony dla potrzeb pracy zdalnej w okresie jej wykonywania)
  • skype: brak dostępu

prof. dr hab. Woźnicki, Jerzy

pokój

e-mail: jwoznicki@ans.pw.edu.pl

e-mail:  frpfund@pw.edu.pl 

tel. (FRP): 22 6210972

 

Dr Olena Yaskorska-Shah

pokój:521 Noakowskiego

e-mail: oyaskorska@ans.pw.edu.pl

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 19.06 (PIĄTEK), GODZ.16.15-17.00
  • 26.06 (PIĄTEK), GODZ.16.15-17.00

dr hab. Zajdler, Robert

pokój 229 (GG)

e-mail: robert.zajdler@pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.  12:00-12:30 za pośrednictwem MS Teams (czat lub rozmowa)

dr hab. Zalcewicz, Anna - Profesor Uczelni

pokój 229 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • od 14 kwietnia br. konsultacje odbywają się za pomocą poczty elektronicznej: azalcewicz@ans.pw.edu.pl oraz przez MS Teams
  • środy, godz. 11:45-13:15

dr hab. inż. Zalewski, Jarosław

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl

jaroslaw.zalewski@pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

  • DYŻURY W SESJI EGZAMINACYJNEJ:
  • 17.06 (środa), GODZ. 15.30-16.30 za pośrednictwem MS Teams i e-mail
  • 24.06 (ŚRODA), GODZ.15.00-16.00 za pośrednictwem MS Teams i e-mail

dr hab. Frank Zenker

pokój 230GG

email: Frank.Zenker@pw.edu.pl

 

dr hab. Zubelewicz, Jan

pokój 521 (N)

e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31