Konsultacje

(GG) - Gmach Główny PW

(N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

dr Arasiewicz-Dulnik, Sylwia

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Bartnik, Adriana

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: a.bartnik@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  •  

Dyżury sesji:

  • 06.09, godz. 14.00-15.30 
  • 09.09, godz. 16.00-17.30 
  • 10.09, godz. 08.00-09.30

prof. dr hab. Biłat, Andrzej

Zakład Filozofii

pokój 519 (N)

e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji jesiennej:

dr Borowska, Dorota (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: d.borowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Bulińska-Stangrecka, Helena

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: h.bulinska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji wrześniowej:

  • 5.09 (środa), godz. 10.00-11.30
  • 7.09 (piątek), godz 10.00-11.30

dr Chrostowska-Malak, Katarzyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 510 (N)ul. Noakowskiego 18/20 V piętro

e-mail: k.chrostowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  •  

 SESJA WRZEŚNIOWA:

  • 3.09 (poniedziałek), GODZ. 17.30-19.00
  • 10.09 (poniedziałek), godz.17.3-19.00

dr hab. Drabarek, Anna (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: a.drabarek@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Drabczyk, Szymon

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: s.drabczyk@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  •     środy, godz. 12:00-13:30
Dyżury sesji:

dr Dusiewicz, Tomasz

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Technik

pokój 501 (N)

e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

dyżur w sesji:

  • 6.09(czwartek), godz.13.00-15.00
  • 13.09(czwartek), godz.15.00-1700

dr Dzieniszewska-Naroska, Katarzyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 503 (N)

e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.10.00-11.00

Dyżur w sesji:

  • 7.09 (piątek), godz.12.00-14.00
  • 8.09 (sobota), godz. 11.00-12.00

mgr Firek, Aleksandra

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

Dyżur w sesji:

  • 07.09(piątek), godz. 17.30-19.00
  • 14.09(piątek), godz. 10.30-12.00

mgr Gajda, Patrycja (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Górniak, Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 207 (GG)

e-mail: k.gorniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze:

sesja jesienna:

  •   6.09 (czwartek), godz. 12:00-14:00
  •  11.09 (wtorek), godz. 12:00-14:00
  •  15.09 (sobota), godz. 10:00-11:00
  Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

mgr Jackiewicz, Zbigniew

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: z.jackiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

dr hab. Jakubiak, Marek

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: m.jakubiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji wrześniowej:

  • 04.09, godz. 14.00-16.00
  • 07.09, godz. 17.00-19.00

prof. dr hab. Janczak, Józef

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.janczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze:

Dyżur w sesji:

  • 13.09(czwartek), godz.14.00-15.30

dr Jarnicki, Paweł (umowa cywilnoprawna)

pokój 230 (GG)

e-mail: p.jarnicki@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

Dyżur w sesji:

  • Wpisów ocen w zastępstwie dokonuje dr Katarzyna Górniak.

dr hab. Janowski, Jacek - prof. PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • czwartki, godz. 16:00-18:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Jasiński, Leszek

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: l.jasinski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji wrześniowej:

  • 12.09 (środa), godz.14.00-15.30
  • 14.09(piątek), godz.14.00-15.30

mgr Jendrzejczak, Elżbieta

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: e.jendrzejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Jermakowicz, Piotr

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: p.jermakowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 09.09, godz. 16.00-17.30
  • 16.09, godz. 16.00-17.30

dr hab. Jyż, Gabriela - profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: g.jyz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Terminy konsultacji sesji :
  Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Kędziora, Robert

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

dr hab. Koszewski, Radosław - profesor PW

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: r.koszewski@ans.pw.edu.pl 

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 06.09, godz. 10.00-11.30
  • 14.09, godz. 10.00-11.30

dr Kowalczyk, Bolesław

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

tel.: 506 047 166

e-mail: b.kowalczyk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

Dyżur w sesji:

  • 05.09, godz. 13.00-14.30
  • 14.09, godz. 16.00-17.30

dr Kowalczyk-Grzenkowicz, Jolanta

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: j.grzenkowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

Dyżur w sesji:

  • 05.09, godz. 10.15-11.45
  • 12.09, godz. 10.15-11.45

mgr inż Kowalewski, Jakub (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B Gmach Główny

Dyżury w semestrze:

  •   
Dyżur w sesji:

dr hab. inż. Kowalewski, Marian - profesor PW

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 517 (N)

e-mail: m.kowalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 4.09(wtorek), godz.14.00-16.00
  • 11.09(wtorek), godz.14.00-16.00
  • 13.09(czwartek), godz.13.00-16.00 pokój 517N-228 GG

dr hab. Król, Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 17

Dyżury w semestrze:

   

SESJA WRZEŚNIOWA:

  • 4.09 (wtorek), godz. 11:00-12:30
  • 11.09 (wtorek), godz. 11:30-13:00

dr Kwiatkowski, Michał (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG) 

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

mgr Legierska, Urszula

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: u.legierska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr hab. Łacny, Justyna, profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: j.lacny@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

Dyżury sesji:

  • Urlop: Wpisów ocen w zastępstwie dokonuje dr Katarzyna Górniak.

prof. dr hab. Maciejczak, Marek

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Michalska, Sylwia (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: s.michalska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

Dyżury sesji:

  • 11.09(wtorek), godz.11.00-12.30

dr Mordwiłko-Osajda, Justyna

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy

e-mail: j.osajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • urlop wychowawczy
Dyżury sesji:

dr Naruniec, Alina

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: a.naruniec@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 04.09 (wtorek), godz. 10:00-11:30
  • 08.09 (sobota), godz. 12:00-13:00
  • 11.09 (wtorek), godz. 10:00-11:30

dr Nowakowski, Eligiusz

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail:  e.nowakowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Orechwo, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.orechwo@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Osińska, Maja (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: m.osinska@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Pawłowska, Kinga

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 03.09(poniedziałek), godz. 10:00-11.30
  • 07.09(piątek), godz.16.00-17.00
  • 11.09(wtorek), godz. 10:00-11.30

 

ks. dr Połowianiuk, Jacek

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Pręgowski, Michał

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

Dyżury  w sesji :

  • 04.09, godz. 10:45-12:15
  • 06.09, godz. 10:45-12:15

dr hab. Radziewicz, Piotr - prof. PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 509 (N)

e-mail: p.radziewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:
dr Rzeszutko-Piotrowska, Małgorzata
Zakład Prawa i Administracji
pokój 232 B (GG)
tel.: 22 234 15 53
e-mail: m.rzeszutko@ans.pw.edu.pl
urlop wychowawczy

dr Sikorski, Sebastian

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.sikorski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 
Dyżury sesji:

dr Skowron, Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS

Zakład Filozofii

pokój 230 (GG)

e-mail: b.skowron@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Sosnowski, Paweł

Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr inż Stacewicz, Paweł

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 7.09(piątek), godz. 16.00-17.30
  • 13.09(czwartek), godz.10.00-11.30

dr Stachurski, Lech

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: l.stachurski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury  w sesji :

mgr Staniszewski, Michał

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: m.staniszewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  •  

dr Stawicka, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Stelmach, Michał

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: m.stelmach@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

Wrzesień:

  • 04.09 (wtorek), godz. 11:30-13:00
  • 11.09 (wtorek), godz. 11:30-13:00

dr Supryn-Dulko, Elżbieta (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: e.supryn-dulko@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr hab. Suwaj, Robert - profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Sypniewski, Dominik

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232B (GG)

e-mail: d.sypniewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Szatan-Orimolade, Justyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A  (GG)

e-mail: j.szatan@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07 / 22 234 65 37

urlop naukowy

dr Tomczak, Agnieszka

Zakład Ekonomiipokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Tyc, Tomasz

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 06.09, godz. 18:00-19:30
  • 13.09, godz. 18:00-19:30

dr inż. Urbaniak, Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 A (GG)

e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 05.09, godz. 14.15-15.45 
  • 12.09, godz. 14.15-15.45
  • 09.09, godz. 09.30-10.30

dr Wilk-Ilewicz, Agnieszka

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: a.wilk-ilewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Wilkowska-Kołakowska, Dorota

Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: d.wilkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Witkowska-Maksimczuk, Beata

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: b.witkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Agnieszka

Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Cezary

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Wróbel Andrzej

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: a.wrobel@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Zajdler, Robert

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 227 (GG)

e-mail: r.zajdler@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

Dyżury w sesji:

  • 13.09, godz. 13.00-14.30

dr Zakrzewska, Monika

Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr hab. Zalcewicz, Anna - profesor PWProdziekan ds. ogólnych WAiNS

Zakład Prawa i Administracji

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr inż. Zalewski, Jarosław

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze: 
Dyżury w sesji:

dr hab. Zubelewicz, Jan - profesor PW

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury  w sesji :

-----