WAiNS PW i WPiA UKSW

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że z inicjatywy naszego pracownika, dr. Sebastiana Sikorskiego, doszło do zawarcia porozumienia o współpracy naukowej pomiędzy Wydziałem Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej a Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Celem porozumienia jest w szczególności prowadzenie wspólnych badań naukowych, organizowanie sympozjów, seminariów i konferencji naukowych oraz współpraca w zakresie postępowań o nadawanie stopni i tytułów naukowych.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania konkretnych propozycji projektów naukowych, publikacji oraz konferencji, które moglibyśmy zrealizować wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Osobą koordynująca działania ze strony Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej jest dr Sebastian Sikorski, e-mail: sebastian_sikorski@onet.pl.

WAiNS PW i WPiA UKSW - porozumienie o współpracy naukowej