Stypendium na wyjazd do North China University of Technology

43115_201209201106381bGpi
North China University of Technology (Chiny) zaprasza 10 studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w wymianie bilateralnej i do ubiegania się o stypendium Chinese Government Scholarship w semestrze wiosennym 2018 (od początku marca do połowy lipca). Uczestnicy wymiany otrzymają stypendium oraz darmowe zakwaterowanie.
Oferta skierowana do studentów WAiNS drugiego stopnia (w zakresie Business Administration).
  • Studia w całości w języku angielskim (bez opłat).
  • Zakwaterowanie na kampusie (bez opłat).
  • Stypendium ok. 460 $ miesięcznie (zwykle 150-200 $ wystarcza studentom na pokrycie wydatków na wyżywienie).

Ci którzy zdecydują się pojechać do NCUT jeszcze w listopadzie bądź na początku grudnia i będą studiować do połowy lipca, mogą liczyć na całoroczne stypendium.

NCUT oferuje następujące pełne programy studiów w języku angielskim:

• I stopnia: Architecture, Electronic Information Engineering, International Economics and Trade
  • II stopnia: Business Administration

Więcej informacji o wymianie bilateralnej na stronach Centrum Współpracy Międzynarodowej PW

Dodatkowych informacji udzielają:

Dominika Frąk-Dudzińska - dfrak@cwm.pw.edu.pl