REKRUTACJA 2020 - WAŻNE KOMUNIKATY

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

Komunikat 1.

Zapisy na studia stacjonarne II stopnia, studia niestacjonarne II stopnia oraz studia niestacjonarne I stopnia zostały przedłużone do dnia 21 września 2020 r.

W związku z tym, wszystkie osoby, które dotychczas nie zapisały się na ww. studia (kierunek Administracja), mogą tego dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 21 września 2020 r

Komunikat 2.

W dniu 3 września 2020 r., na podstawie kompletności wymaganych dokumentów, zatwierdzona została I tura przyjęć na studia stacjonarne II stopnia. Do wszystkich kandydatów, którzy zostali zakwalifikowani w I turze, wygenerowane zostaną komunikaty za pośrednictwem portalu służącego do zapisów na studia.

Osoby, które nie zostały zakwalifikowane w I turze rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia, proszone są o sprawdzenie kompletności i poprawności wymaganych dokumentów.

Komunikat 3.

Ze względu na wydłużenie terminu zapisów na studia, wyniki I tury rekrutacji na studia niestacjonarne I stopnia, studia niestacjonarne II stopnia oraz wyniki drugiej tury przyjęć na studia stacjonarne II stopnia zostaną przekazane niezwłocznie po zakończeniu terminu zapisów, tj. po 21 września 2020 r.

Komunikat 4.

Wszyscy studenci, którzy zapisali się na studia II stopnia, dla których termin egzaminu dyplomowego kończącego studia I stopnia został wyznaczony na wrzesień br., zostaną zakwalifikowani w kolejnej turze przyjęć na studia.

Warunkiem zakwalifikowania kandydata jest uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu dyplomowego oraz załączenie przez kandydata (zgodnie z zasadami rekrutacji, tj. w systemie zapisów) kompletu wymaganych dokumentów.