dotyczy konkursów OPUS 13 i PRELUDIUM 13

W związku z rozstrzygnięciem konkursów OPUS 13  i PRELUDIUM 13 ogłaszanych przez Narodowe Centrum Nauki uprzejmie informujemy, że obsługa administracyjna umowy i projektów w kontaktach z NCN przebiegać będzie w formie elektronicznej.

Elektroniczną wersję umowy należy podpisać podpisem kwalifikowanym w standardzie PAdES  przez osobę/y reprezentującą/e jednostkę oraz kierownika projektu. W związku z tym kierownicy projektów są zobowiązani do posiadania ważnego bezpiecznego podpisu elektronicznego.  Bezpieczny podpis elektroniczny można zakupić w jednej z firm nadzorowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji, których aktualną listę znaleźć można na stronie NCCert. https://www.nccert.pl/. Jednocześnie informuję, że koszt zakupu podpisu elektronicznego jest kosztem nierefinansowanym przez NCN i powinien zostać sfinansowany przez jednostkę organizacyjną w PW, w której projekt będzie realizowany.

 

Przypominamy również, iż mimo obsługi administracyjnej projektu w formie elektronicznej, należy złożyć wszystkie niezbędne dokumenty w formie papierowej (zgodnie z Zarządzeniem 2/2013)  w Centrum Obsługi Projektów – Dziale Projektów Krajowych.

dotyczy konkursów OPUS 13 i PRELUDIUM 13
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.