Kongres innoSHARE’17

cziitt-footer-logo
innoSHARE’17 – people, knowledge, impact – to 3. edycja Kongresu Polski Innowacyjnej skierowana do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku start-upów i wysokich technologii w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 21-22.06.2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Tegoroczny program to dwa dni prelekcji, wystąpień, pitchów, prezentacji i dyskusji z praktykami innowacji z nauki i biznesu. Pierwszy to Think Tank dla Społeczności Polski Innowacyjnej, jej Partnerów i uczestników innoSHARE’17. Natomiast drugi poświęcony jest praktycznemu podejściu do tworzeniu innowacji i start-upów, funkcjonowania w świecie nauki i biznesu oraz rozwijania swojego MŚP m.in. poprzez wychodzenie na rynki zagraniczne.

– Staramy się, aby Kongres był miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele nauki i biznesu. Budujemy nowatorską przestrzeń współpracy, opartą na młodych naukowcach, ekspertach oraz innowatorach. Wiemy, jak ważne jest wsparcie umiędzynaradawiania polskich uczelni i start-upów, dlatego bazujemy na kontakcie m.in. z młodą Polonią kształcącą się za granicą. Stąd też kolejna edycja wydarzenia z szerszym udziałem m.in. przedstawicieli Fundacji Polonium.– mówi CEO Polski Innowacyjnej Sławomir Olejnik.

– Jesteśmy przekonani, że wybrana tematyka tegorocznej edycji wpłynie na kierunek rozwoju ekosystemu innowacji w Polsce, a zebrane od Polonii doświadczenia z najlepszych uczelni na świecie, pokażą, jak mogłyby funkcjonować polskie uczelnie badawcze, jeśli chcą dołączyć do grona TOP 100. – dodaje Olejnik.

Podczas wydarzenia głos zabiorą przedstawiciele instytucji publicznych, firm, start-upów i organizacji otoczenia biznesu – Polacy z kraju i Polonia.  Ekspertami tegorocznej edycji będą m.in.  prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat (NCBR), dr n. med. Grzegorz Goryszewski (Grupa Allenort), prof. dr hab. inż. Tadeusz Uhl (AGH), dr Ian Firla (OSTC), prof. dr inż. Andrzej Pawlak (USA), prof. dr inż. Wiesław Nowiński, dr Karolina Mirowska (Fundacja Polonium), Dariusz Żuk (BL Poland), Julia Szopa (Startup Poland), Eliza Kruczkowska (PFR), Bartosz Sokoliński (ARP), Łukasz Pietrzkiewicz (Fluid S.A.) i wielu innych gości.

Więcej na stronie CZiTT.

Kongres innoSHARE’17 – już 21-22.06.2017 w Warszawie!