Konsultacje

Konsultacje w semestrze letnim

(GG) - Gmach Główny PW

(N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

mgr Arasiewicz-Dulnik Sylwia
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 12.15-13.45

-----

dr Bartnik Adriana
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: adriana.bartnik@wp.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 10.00-11.30

-----

prof. dr hab. Biłat Andrzej
Zakład Filozofii

pokój 519 (N)
e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

środy, godz. 10.00-11.30 (w pierwszej połowie semestru)

20 XI (pon.) 13.30-15.00

27 XI (pon.) 13.00-14.30

4 XII (pon.) 12.00-13.30

od 11.12.2017 -  poniedziałki, godz. 12.00-13.30

-----

dr Borowska Dorota (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: dmborowska@wp.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 10.30-12.00

-----

dr Bulińska-Stangrecka Helena
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: h.bulinska-stangrecka@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 12.15-14.00
  • 24.10.2017 r. dyżur odwołany

-----

dr Chrostowska-Malak Katarzyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 510 (N)

e-mail: kchrostowska@wp.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 10.10-11.40

-----

dr hab. Drabarek Anna (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 14.00-15.00

-----

mgr Drabczyk Szymon
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)
e-mail: s.drabczyk@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 12.30-14.00

-----

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 10.00-11.30

-----

dr Dusiewicz Tomasz
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Technik

pokój 501 (N)
e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

  • 10.10.2017 - godz. 12.30-14.00
  • wtorki, godz. 14.00-15.30 (od 17.10.2017)

-----

dr Dzieniszewska-Naroska Katarzyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

środy, godz. 12.00-13.00, pokój 503 N w dniu 22.11.2017 w godz. 12.00-13.00 przeniesiony na godz. 16.00-17.00 sala 222 GG

czwartki, godz. 16.00-17.00, pokój 222GG

-----

mgr Firek Aleksandra
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 14.15-15.45

-----

mgr Gajda Patrycja (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)
e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 11.30-12.15

-----

prof. Anna Gołębiowska

27.06, godz. 15.00-16.00 pokój 227 GG

-----

dr hab. Gonet Wojciech - profesor PW
Zakładzie Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: w.gonet@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 9.40-11.10

Dyżury w sesji zimowej:

  • 08.02.2018, godz. 08:00-09:30
  • 09.02.2018, godz. 10:30-12:00

-----

dr Górniak Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 207 (GG)
e-mail: katarzyna.gorniak@gazeta.pl
tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 13.15-15.45 oraz 
    • 14.10, godz. 13.15-14.00 
    • 21.10, godz. 13.15-14.00 
    • 04.11, godz. 13.15-14.00 
    • 18.11, godz. 13.15-14.00 
    • 25.11, godz. 13.15-14.00 
    • 09.12, godz. 10.30-11.30 
    • 16.12, godz. 09.00-10.00 
    • 13.01, godz. 09.00-10.00 
    • 20.01, godz. 09.00-10.00

-----

mgr Artur Grabowski (umowa cywilnoprawna)

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Janusz Gudowski (umowa cywilnoprawna)

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: e-mail: jgudikr@poczta.onet.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Holko Maciej
Zakład Ekonomii

pokój 512 (N)
e-mail: m.holko@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 12.00-13.30

-----

mgr Jackiewicz Zbigniew
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: zbigniew.jackiewicz@wp.pl
tel.: 22 234 62 68

W semestrze zimowym urlop wychowawczy

-----

dr hab. Jakubiak Marek
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: marekjakubiak@gmail.com
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 17.00-19.00

-----

prof. dr hab. Janczak Józef
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.janczak@hotmail.com
tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 16.30-18.00

-----

dr hab. Janowski Jacek - prof. PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)
e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartek, godz. 16.00-18.00 (od 19.10.2017)

-----

prof. dr hab. Jasiński Leszek
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: ljasinski9@wp.pl
tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 14.00-15.30

-----

mgr Jendrzejczak Elżbieta
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: e.jendrzejczak@ans.pw.edu.pl; ejendrzejczak@wp.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 13.30-15.00

-----

dr Jermakowicz Piotr
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: pjermakowicz@wp.pl
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 11.45-12.30 w dniu 14.11.2017 odwołany
  • dla studentów niestacjonarnych godzina bezpośrednio po seminarium dyplomowym w 501N.
  •  W dniu 26.11.2017 nie będzie po seminarium tylko w godz.10.45-11.45. Za zmianę przepraszamy

-----

dr hab. Jyż Gabriela - profesor PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: g.jyz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki,  godz. 17.45 -19.15
  • dyżur w dniu 23.10.2017 odwołany 

-----

mgr Kazalska Olga
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 511 (N)
e-mail: o.kazalska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 10.00-10.45

-----

dr Kędziora Robert
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • I poł. semestru: poniedziałki, godz. 14.00-15.30
  • II poł. semestru: środy, godz. 12.45-14.15
  • UWAGA: zamiast: "pon. 6.11 - godz. 10.30-12.00" - nowy termin: pon. 13.11. godz. 10.30.-12.00

-----

doc. dr inż. Kisilowski Marek
Katedra Procesów Zarządzania (K3) na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej

pokój 160 (GG)
e-mail: marek.kisilowski@pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • 05.10., godz. 15.30-16.30

-----

dr hab. Koszewski Radosław - profesor PW
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: rkoszewski@iese.edu; r.koszewski@ans.pw.edu.pl 

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 17.00-18.30

-----

dr Kowalczyk Bolesław
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)
tel.: 506 047 166
e-mail: b.kowalczyk@itl.waw.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 12.30-14.00

-----

dr Kowalczyk-Grzenkowicz Jolanta
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: jgrzenk@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

poniedziałki, godz. 12.15-13.45

-----

mgr inż Jakub Kowalewski (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. inż. Kowalewski Marian - profesor PW
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 517 (N)
e-mail: m.kowalewski@itl.waw.pl
tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 14.45-16.15

-----

dr hab. Król Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 17

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 12.00-13.30
  • 14.11.2017 r. dyżur w godz. 12.00-12.30

-----

dr Kwiatkowski Michał (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: michalkwiatkowski1@onet.eu
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Legierska Urszula
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: u.legierska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy,  godz. 13.15-15.00

-----

mgr Łaczmańska Monika
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: m.laczmanska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

Urlop wychowawczy

prof. dr hab. Maciejczak Marek
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki,  godz. 10.00-11.30

-----

dr Michalska Sylwia (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)
e-mail: sibia@wp.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz.12.00-13.00
  • w dniu 17.11.2017 odwołany. Odbędzie się w dniu 21.11.2017 w godz.10.00-11.00 (wtorek)

-----

dr Mordwiłko-Osajda Justyna
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy
e-mail: justyna.osajda@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Naruniec Alina
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: anaruniec@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 16.00-17.30: 
    • 17.10
    • 31.10
    • 14.11 odwołane
    • 16.11 w godz. 16.30-18.00
    • 28.11
    • 12.12 
    • 09.01 
  • czwartki, godz. 16.15-17.45: 
    • 12.10 
    • 26.10 
    • 09.11 
    • 23.11 w dniu dzisiejszym odwołane
    • 07.12 
    • 21.12 
    • 18.01 
    • 23.01

-----

dr Nowakowski Eligiusz
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: ew.nowakowski@gmail.com
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 17.15-18.15
  • niedziele, godz. 13.15-14.00 - zjazdy licencjackie 

-----

dr Orechwo Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: drjo@poczta.onet.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 12.00-12.45 oraz 
  • niedziele:
    • 15.10.2017, 13:15-14:00 
    • 22.10.2017, 13:15-14:00
    • 05.11.2017, 13:15-14:00
    • 19.11.2017, 13:15-14:00
    • 14.01.2018, 10:30-11:15
    • 21.01.2018, 11:45-12:30

-----

mgr Osińska Maja (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 16.30-17.30

-----

dr Pawłowska Kinga
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 10.15-11.45

-----

ks. dr Połowianiuk Jacek
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 10.00-11.30

-----

dr Pręgowski Michał
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 10.30-12.00

-----

dr Rzeszutko Piotrowska Małgorzata
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

  • zwolnienie lekarskie

-----

dr Sikorski Sebastian
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: s.sikorski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • Studenci studiów stacjonarnych – środy, godz. 12.15-13.15
  • Studenci studiów niestacjonarnych – niedziela po wykładzie z przedmiotu - Aspekty prawne systemu ochrony zdrowia- 30 min. (w sali wykładowej)

-----

dr Skowron Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS
Zakład Filozofii

pokój 230 (GG)
e-mail: bskowron@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 17.00-18.30

-----

dr Sosnowski Paweł
Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)
e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 16.00-17.30

-----

dr inż Stacewicz Paweł
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 14.00-15.30

-----

dr Stachurski Lech
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 13.00-14.30

-----

dr hab. Justyna Łacny (umowa cywilnoprawna)

Zakładu Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 09.00-10.00

-----

mgr Staniszewski Michał
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)
e-mail: m.staniszewski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 16.30-18.00

-----

dr Stawicka Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 16.00-17.30

-----

dr Stelmach Michał
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: michstelm@vp.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 12.00-13.30

-----

dr Supryn-Dulko Elżbieta (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki, godz. 10.00-11.00

-----

dr hab. Suwaj Robert - profesor PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorek,  godz. 12.30-14.00

-----

dr Sypniewski Dominik
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232B (GG)

e-mail: dominik.sypniewski@gmail.com
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 07.30-08.15,  Wydział Inżynierii Środowiska, pok. 516
  • środy, godz. 17.35-18.30, pok. 518 (N)

-----

mgr Szatan Orimolade Justyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

urlop naukowy
e-mail: justyna-szatan@wp.pl
tel.: 22 234 51 07 / 22 234 65 37

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Szatkowski Mirosław - profesor PW
Zakład Filozofii

e-mail: m.szatkowski@ans.pw.edu.pl

-----

dr Tomczak Agnieszka
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 10.15-11.45

-----

mgr Tyc Tomasz
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz.18.00-19.30

-----

dr inż. Urbaniak Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 A (GG)
e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy 14.15-16.00 i
  • czwartki 13.00-15.00

-----

dr Wilk-Ilewicz Agnieszka
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: agnieszka.wilk@gmail.com
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

  • piątki,  godz. 09.30-10.15

-----

dr Wilkowska-Kołakowska Dorota
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)
e-mail: dwilkow@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 10.30-12.00 

-----

dr Witkowska-Maksimczuk Beata
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 12.00 -13.30

-----

dr Woźniak Agnieszka
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 08.00-09.30

-----

dr Woźniak Cezary
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 12.00-14.00

-----

mgr Wróbel Andrzej
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: awrobel@isns.uw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki,  godz. 10.00-11.00

-----

dr Zajdler Robert
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 227 (GG)
e-mail: info@zajdler.eu
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

  • środy, godz. 10.00-11.30

-----

dr Zakrzewska Monika
Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 09.00-10.30

-----

dr hab. Zalcewicz Anna - profesor PW, Prodziekan ds. ogólnych WAiNS
Zakład Prawa i Administracji

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze zimowym

  • wtorki, godz. 8.30-10.00
  • W dniu 28 listopada 2017 r. dyżur zostaje odwołany.Dyżur odbędzie się w dniu 27 listopada w godz.8.00-8.45 oraz 29 listopada w godz. 8.00-8.45

-----

dr inż. Zalewski Jarosław
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)
e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze zimowym:

  • poniedziałki, godz. 12.30-14.30

-----

dr hab. Zubelewicz Jan - profesor PW
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

  • wtorki, godz. 15:00-15:45

even a non-topological combinatorial approach must admit higher order entities already for the very definition of a combinatorial world.