Konsultacje

  • (GG) - Gmach Główny PW

(N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

mgr Arasiewicz-Dulnik, Sylwia

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 16:00-17:30
Dyżury sesji:

dr Bartnik, Adriana

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: adriana.bartnik@wp.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  •   wtorki, godz. 10.30-12.00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Biłat, Andrzej

Zakład Filozofii

pokój 519 (N)

e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 10:30-12:00
Dyżury sesji:

dr Borowska, Dorota (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: dmborowska@wp.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:30-13:30
Dyżury sesji:

dr Bulińska-Stangrecka, Helena

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: h.bulinska-stangrecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • wtorki,    godz. 11.00-11.45
  • czwartki, godz. 13.15-14.00
Dyżury w sesji:

dr Chrostowska-Malak, Katarzyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 510 (N)

e-mail: kchrostowska@wp.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  •  poniedziałki, godz. 10.00-11.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Drabarek, Anna (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

mgr Drabczyk, Szymon

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: s.drabczyk@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 14:30-16:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 10:00-11:30
Dyżury w sesji:

dr Dusiewicz, Tomasz

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Technik

pokój 501 (N)

e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • środy, 10.15-12.00
dyżur w sesji:

dr Dzieniszewska-Naroska, Katarzyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 503 (N)

e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  •   Poniedziałki, godz. 12.00-13.30
  • 23.-03.2018, godz.15.30-16.30  w pokoju 228 GG dyżur tylko dla dyplomantów
Dyżury w sesji:

mgr Firek, Aleksandra

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 10.15-11.45
Dyżur w sesji:

mgr Gajda, Patrycja (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12.00-12.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Gonet, Wojciech - profesor PW

Zakładzie Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: w.gonet@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 11:45 - 13:15
Dyżury w sesji:

dr Górniak, Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 207 (GG)

e-mail: katarzyna.gorniak@gazeta.pl

tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki 13.00-14.00
  • wtorki 12.00-14.00
  • soboty (tylko zjazdowe) 09.00-10.00

Uwaga: w kwietniu zamiast w soboty dyżury dla studiów niestacjonarnych będą się odbywały w piątki (tylko zjazdowe) w godz. 16.30-17.30.

Dyżury w sesji:
  Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

mgr Jackiewicz, Zbigniew

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: zbigniew.jackiewicz@wp.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:00-11:30

dr hab. Jakubiak, Marek

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: marekjakubiak@gmail.com

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

poniedziałki, godz. 16.00-18.00   W dniu 23.04.2018 odwołany. Odbędzie się w dniu 24.04.2018 w godz. 16.30-18.00

Dyżury w sesji:

prof. dr hab. Janczak, Józef

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.janczak@hotmail.com

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 14.30-16.00
Dyżur w sesji:

dr hab. Janowski, Jacek - prof. PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • czwartki, godz. 16:00-18:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Jasiński, Leszek

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: ljasinski9@wp.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:

piątki, godz. 15.00-16.30

Dyżury w sesji:

mgr Jendrzejczak, Elżbieta

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: e.jendrzejczak@ans.pw.edu.pl; ejendrzejczak@wp.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 11:45-13:15
Dyżury sesji:

dr Jermakowicz, Piotr

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: pjermakowicz@wp.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10.00-10.45
  • soboty godzina bezpośrednio przed seminarium dyplomowym w 501N.
Dyżury w sesji:

dr hab. Jyż, Gabriela - profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: g.jyz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 14:00-15:30
Dyżury sesji:
  Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Kędziora, Robert

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • I połowa sem. (do 12.04) - czwartek, godz. 8.45-10.15
  • II połowa sem. (od 19.04) - czwartek, godz. 12.45-14.15
Dyżury sesji:

dr hab. Koszewski, Radosław - profesor PW

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: rkoszewski@iese.edu; r.koszewski@ans.pw.edu.pl 

Dyżury w semestrze:

środy, godz. 16.00-17.30  w dniu 25.04.2018 odbędą się w godz.13.00-14.00

Dyżury w sesji:

dr Kowalczyk, Bolesław

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

tel.: 506 047 166

e-mail: b.kowalczyk@itl.waw.pl

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 16.00-17.30
Dyżur w sesji:

dr Kowalczyk-Grzenkowicz, Jolanta

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: jgrzenk@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10.15-11.45
Dyżur w sesji:

mgr inż Kowalewski, Jakub (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

Dyżury w semestrze:
Dyżur w sesji:

dr hab. inż. Kowalewski, Marian - profesor PW

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 517 (N)

e-mail: m.kowalewski@itl.waw.pl

tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 15.00-16.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Król, Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 17

Dyżury w semestrze:

  •     wtorki, godz. 11.00-12.30
Dyżury w sesji:

dr Kwiatkowski, Michał (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: michalkwiatkowski1@onet.eu

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

mgr Legierska, Urszula

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: u.legierska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 14:15-15:45 (do 9.04.18)
  • wtorki, godz. 10:00-11:00 (od 24.04.18)
Dyżury w sesji:

dr hab. Łacny, Justyna, profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: j.lacny@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 14.30-16.00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Maciejczak, Marek

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 13:00-14:30
Dyżury sesji:

dr Michalska, Sylwia (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: sibia@wp.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 9.00-10.00
Dyżury sesji:

dr Mordwiłko-Osajda, Justyna

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy

e-mail: justyna.osajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • urlop wychowawczy
Dyżury sesji:

dr Naruniec, Alina

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: anaruniec@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz.14.10-15.40
Dyżury w sesji:

dr Nowakowski, Eligiusz

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: ew.nowakowski@gmail.com

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 17:30-18:15
  • soboty – zjazdy mgr, godz.  13:15-14:00
Dyżury sesji:

dr Orechwo, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: drjo@poczta.onet.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12:00-13:30
Dyżury sesji:

mgr Osińska, Maja (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12:00-13:00
Dyżury w sesji:

dr Pawłowska, Kinga

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10.15-11.45
Dyżury w sesji:

ks. dr Połowianiuk, Jacek

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • od 20.02.2018 do 17.04.2018, wtorki, godz. 10:30-12:00
  • od 24.04.2018 do 29.05.2018, wtorki, godz. 08:30-10:00
  • od 05.06.2018 do 12.06.2018, wtorki, godz. 10:30-12:00
Dyżury w sesji:

dr Pręgowski, Michał

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz.12.30-14.00
Dyżury  w sesji :

dr hab. Radziewicz, Piotr - prof. PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 509 (N)

e-mail: pradziewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 14:00-15:00
Dyżury sesji:

dr Rzeszutko-Piotrowska, Małgorzata
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
tel.: 22 234 15 53

  • urlop macierzyński
 

dr Sikorski, Sebastian

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.sikorski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 10:00-11:00
  • niedziela, po wykładzie
Dyżury sesji:

dr Skowron, Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS

Zakład Filozofii

pokój 230 (GG)

e-mail: bskowron@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 17:00-18:30
Dyżury sesji:

dr Sosnowski, Paweł

Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  • 19. IV. 2018 (czwartek) - godz. 12.00-13.30, s. 510
  • 26.IV. 2018 (czwartek) - godz. 10.00-11.30, s. 510
  • 8.V. 2018 (wtorek) - godz. 12.30-14.00, s. 510
  • 24.V. 2018 (czwartek) - godz. 9.00-10.30, s. 510
  • 31.V. 2018 (czwartek) - godz. 9.00-10.30, s. 510
Dyżury sesji:

dr inż Stacewicz, Paweł

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz.14.15-15.45
Dyżury w sesji:

dr Stachurski, Lech

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 14:00-15:30
Dyżury w sesji:

mgr Staniszewski, Michał

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: m.staniszewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:

  •  piątki, godz. 12.00-13.30
Dyżury w sesji:

dr Stawicka, Małgorzata

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl\

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12.00-13.30
Dyżury sesji:

dr Stelmach, Michał

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

e-mail: michstelm@vp.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12.00-13.30
Dyżury w sesji:

dr Supryn-Dulko, Elżbieta (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 11.00-12.00
Dyżury w sesji:

dr hab. Suwaj, Robert - profesor PW

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)

e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 17:30-19:00
Dyżury sesji:

dr Sypniewski, Dominik

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232B (GG)

e-mail: dominik.sypniewski@gmail.com

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 07:30-08:15
  • środy, godz. 07:30-08:15
  • UWAGA: 18 kwietnia z przyczyn losowych dr Dominik Sypniewski odwołuje konsultacje.
Dyżury sesji:

mgr Szatan-Orimolade, Justyna

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A  (GG)

e-mail: justyna-szatan@wp.pl

tel.: 22 234 51 07 / 22 234 65 37

urlop naukowy
 
  Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Tomczak, Agnieszka

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 12:15-13:45
  • sobota 21.04.2018, godz. 13.00-14.00, pok. 229Adyżur dla studentów niestacjonarnych
Dyżury sesji:

mgr Tyc, Tomasz

Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)

e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 18.00-19.30
Dyżury w sesji:

dr inż. Urbaniak, Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 A (GG)

e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 13.00-14.00
  • czwartki, godz. 13.00-15.00 w dniu 19.04.2018 dyżur odwołany.
  • W dniu 20.04.2018 dyżur odbędzie się w godz. 14.00-16.00
Dyżury w sesji:

dr Wilk-Ilewicz, Agnieszka

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: agnieszka.wilk@gmail.com

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 15:15-16:00
Dyżury sesji:

dr Wilkowska-Kołakowska, Dorota

Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: dwilkow@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • od 07.03.2018, środy, godz. 10:45-12:15
Dyżury sesji:

dr Witkowska-Maksimczuk, Beata

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy,  godz. 10:15-11:45
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Agnieszka

Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 08:00-09:30
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Cezary

Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 12:00-13:30
Dyżury sesji:

mgr Wróbel Andrzej

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)

e-mail: awrobel@isns.uw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

środy, godz.12.00-13.00

Dyżury w sesji:

dr Zajdler, Robert

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 227 (GG)

e-mail: info@zajdler.eu

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz.9.30-11.00
Dyżury w sesji:

dr Zakrzewska, Monika

Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

    • środy, godz. 09.00-10.30
    • dla studentów niestacjonarnych
    • 24.03. (sobota), godz. 13.30-14.00
    • 07.04. (sobota), godz. 13.30-14.00
    • 9.06. (sobota) godz. 17.00-18.00
Dyżury sesji:

dr hab. Zalcewicz, Anna - profesor PWProdziekan ds. ogólnych WAiNS

Zakład Prawa i Administracji

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze:

  • 6 marca, godz. 12:00-13:30
  • 13 marca, godz. 13:30-15:00
  • 22 marca, godz. 13:15-14:45
  • 27 marca, godz. 12:00-13:30
  • 12 kwietnia, godz. 13:15-14:45
  • 17 kwietnia, godz. 15.00-16.00
  • 24 kwietnia, godz. 12.00-13.30
  • 8 maja, godz. 13.30-15.00
  • 15 maja, godz. 12.00-13.30
  • 23 maja, godz. 10.00-12.00
Dyżury sesji:

dr inż. Zalewski, Jarosław

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze:

  •  poniedziałki, godz.13.00-15.00
Dyżury w sesji:

dr hab. Zubelewicz, Jan - profesor PW

Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:30-13:15
Dyżury w sesji: