Dyżury

  • (GG) - Gmach Główny PW
  • (N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

dr Arasiewicz-Dulnik, Sylwia

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 10:30-12:00
Dyżury sesji:

dr Bartnik, Adriana

pokój 228 (GG)

e-mail: a.bartnik@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy 10.30-12.00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Biłat, Andrzej

pokój 519 (N)

e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

wtorki, godz. 10.45-12.15

Dyżury sesji:

dr Borowska, Dorota (umowa cywilnoprawna)

pokój 228A GG

e-mail: d.borowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:30-13:30
Dyżury sesji:

dr Bulińska-Stangrecka, Helena

pokój 228 A (GG)

e-mail: h.bulinska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:30-12:00
Dyżury w sesji:

dr Chrostowska-Malak, Katarzyna

pokój 510 (Noakowskiego)

e-mail: k.chrostowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  •  poniedziałki godz. 13.00-14.30
 Dyżury w sesji:

mgr Czupryńska, Agnieszka (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.czuprynska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40 

Dyżury w semestrze:

  •  piątki, godz. 9:00-10:00
Dyżury w sesji:

dr hab. Drabarek, Anna (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: a.drabarek@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  •  środy, godz. 12:30-13:30
Dyżury sesji:

dr Dusiewicz, Tomasz

pokój 501 (N)Noakowskiego

e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.16.30-17.30 pokój 501N
  • środy, godz 10.30-11.30 pokój 228 GG
dyżur w sesji:

dr Dzieniszewska-Naroska, Katarzyna

pokój 503 (N)

e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.14.00-15.0. 
  • 2.03(niedziela), godz.13.15-14.00
  • 16.03 (sobota), godz. 13.15-17.30 pokój 228 GG
  • UWAGA
  • Dodatkowy dyżur 10.05.2019 w godz. 14.00-16.00 pokój 228 GG
  • dla studentów studiów niestacjonarnych  sobota 11.05.2019 w godz. 13.15-14.00 pokój 228 GG
Dyżur w sesji:

dr Fiks, Artur (umowa cywilnoprawna)

pokój 229A (GG)

e-mail: a.fiks@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40 

Dyżury w semestrze: 
Dyżury w sesji:

mgr Firek, Aleksandra

pokój 228 A (GG)

e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 16:00-17:30
Dyżur w sesji:

mgr Gajda, Patrycja (umowa cywilnoprawna)

e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz.12:00-12:30
Dyżury w sesji:

dr Górniak, Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS

pokój 207 (GG)

e-mail: k.gorniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 13.00-14.00
  • wtorki. godz. 12.00-13.30
  • soboty zjazdowe:
  • godz. 9.00-10.00  w dniu 27.04.2019 dyżur odwołany
  • w dniu 25.05.2019 dyżur odbędzie się w godz. 13.15-14.15
Dyżury w sesji:

dr hab. Hans Joachim Greif (Hajo)(adiunkt)

pokój 227 GG

e-mail: h.greif@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

prof. dr hab. Gudowski, Janusz (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

tel.: 22 234 15 40

e-mail: j.gudowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • wtorki, godz. 9:00-10:00
Dyżury w sesji:

mgr Jackiewicz, Zbigniew

pokój 513 (N)

e-mail: z.jackiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-11:30

Dyżury w sesji:

dr hab. Jakubiak, Marek, prof. PW

pokój 501 (N)

e-mail: m.jakubiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz.16.00-18.00
Dyżury w sesji:

dr Jarnicki, Paweł (adiunkt - pół etatu)

pokój 230 (GG)

e-mail: p.jarnicki@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • 19.02, godz. 11.00-13.00
  • 26.02, godz. 11.00-13.00
  • 05.03, godz. 11.00-13.00
  • 12.03, godz. 10:45-11:45, 18:05-19:05
  • 19.03, godz. 11:00-13:00
  • 26.03, godz. 10:45-11:45, 18:05-19:05
  • 02.04, godz. 11:00-13:00
Dyżur w sesji:

dr Tomasz Jaroszyński (adiunkt - pół etatu)

pokój 232 B (GG)

e-mail: tjaroszynski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  poniedziałki,  godz. 11:45-12:30

Dyżury sesji:

dr hab. Janowski, Jacek - prof. PW

pokój 513 (N)

e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • czwartki, godz. 16:00-18:00 w dniu 16.05.2019 dyżur odwołany
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Jasiński, Leszek

pokój 506 (N)

e-mail: l.jasinski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji :

dr Jermakowicz, Piotr

pokój 501 (N)

e-mail: p.jermakowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:ek

  • czwartki, godz.14.00-15.30
Dyżury w sesji:

dr Kędziora, Robert

pokój 232 B (GG)

e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. godz. 12:00-13:30

Dyżury w sesji:

dr hab. Koszewski, Radosław - profesor PW

pokój 229 (GG)

e-mail: r.koszewski@ans.pw.edu.pl 

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 17:00-18:30
Dyżury w sesji:

dr Kowalczyk-Grzenkowicz, Jolanta

pokój 228 A (GG)

e-mail: j.grzenkowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12.15-13.45
Dyżur w sesji:

mgr inż Kowalewski, Jakub (umowa cywilnoprawna)

jakub.kowalewski@onet.eu

pokój 225 B Gmach Główny

Dyżury w semestrze:
Dyżur w sesji:

dr hab. inż. Kowalewski, Marian - profesor PW

pokój 517 (N)Noakowskiego 18 V piętro

e-mail: m.kowalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 13.00-14.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Król, Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 17

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:00-11:30
Dyżury w sesji:

dr Kwiatkowski, Michał (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG) 

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr hab. Łacny, Justyna, profesor PW

pokój 232 A (GG)

e-mail: j.lacny@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:30-14:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Maciejczak, Marek

pokój 521 (N)

e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 13:00-14:00
Dyżury sesji:

dr Mełgieś, Katarzyna (umowa cywilnoprawna)

pokój 232 B (GG)

tel.: 22 234 15 53

e-mail: k.melgies@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

 

Dyżury w sesji:

dr Paula Quinon

pokój 230 (GG)

e-mail:p.Quinon@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury sesji:

dr Mordwiłko-Osajda, Justyna

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy

e-mail: j.osajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • urlop wychowawczy
Dyżury sesji:

dr Naruniec, Alina

pokój 229 (GG)

e-mail: a.naruniec@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:15-13:45
Dyżury w sesji:

dr Orechwo, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.orechwo@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 8:30-10:00
  • Uwaga! Dyżur z 23 maja 2019 odwołany i przeniesiony na 21 maja 2019, godz 16:00-17:30
Dyżury sesji:

mgr Osińska, Maja (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: m.osinska@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 09:00-10:00
Dyżury w sesji:

dr Pawłowska, Kinga

pokój 228 (GG)

e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 14.00-15.30
Dyżury w sesji: 

ks. dr Połowianiuk, Jacek

pokój 232 B (GG)

e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz.  12:00-13:30
Dyżury w sesji:

dr Pręgowski, Michał

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • piątki 9.15-10.45
Dyżury  w sesji:

dr Radosław Puchta (adiunkt - pół etatu)

pokój 515 (N)

e-mail: rpuchta@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 16.00-17.30, pokój 515 (N)
Dyżury  w sesji:

dr hab. Radziewicz, Piotr - prof. PW

pokój 232A (GG)

e-mail: p.radziewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  •  czwartki, godz. 8:30-10:00
Dyżury sesji:

dr Skowron, Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS

pokój 230 (GG)

e-mail: b.skowron@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-11:30
Dyżury sesji:

dr hab. Eugeniusz Sobczak (umowa cywilnoprawna)

pokój 506 (N) 

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:00-14:00
Dyżury sesji:

dr Sosnowski, Paweł

pokój 510 (N)

e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 16:15-17:30
Dyżury sesji:

dr inż Stacewicz, Paweł

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 13.30-15.00 
Dyżury w sesji:

dr Stachowiak-Kudła, Monika

pokój 232B (GG)

email: mstachowiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:05-11:30
  • soboty zjazdowe, godz. 10:30-11:15
Dyżury  w sesji :

dr Stawicka, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12:30-14:00
Dyżury sesji:

dr Stelmach, Michał

pokój 228 A (GG)

e-mail: m.stelmach@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10.00-11.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Suwaj, Robert - profesor PW

pokój 232 A (GG)

e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 15:30-17:00
Dyżury sesji:

dr Sypniewski, Dominik

pokój 232B (GG)

e-mail: d.sypniewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 7:30-8:15
  • piątki, godz. 7:30-8:15
Dyżury sesji:

dr Tomczak, Agnieszka

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki godz. 10.30-12.00
  • dla niestacjonarnych - soboty: 02.03.2019 i 06.04.2019;  godz. 13.20-13.50
Dyżury sesji:

dr Tyc, Tomasz

pokój 229 (GG)

e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 18:00-19:30
Dyżury w sesji:

dr inż. Urbaniak, Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS

pokój 225 A (GG)

e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.

 

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 13.00-15.00
Dyżury w sesji:

dr Wilk-Ilewicz, Agnieszka

pokój 232 B (GG)

e-mail: mailto: agnieszka.ilewicz@pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 11:45-12:30 i 15:30-16:15
Dyżury sesji:

dr Wilkowska-Kołakowska, Dorota

pokój 511 (N)

e-mail: d.wilkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • do 9.04.2019: wtorki, godz. 12:00-13.30 
  • od 16.04: wtorki, godz. 16.15-17.00
  • czwartki, godz. 11:45-12:30
Dyżury sesji:

dr Witkowska-Maksimczuk, Beata

pokój 521 (N)

e-mail: b.witkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 14:30-16:00
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Agnieszka

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 10:00-11:30
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Cezary

pokój 511 (N)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-12:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Woźnicki, Jerzy

pokój

e-mail:  jwoznicki@ans.pw.edu.pl

tel. (FRP): 22 6210972

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

Dr Olena Yaskorska-Shah

pokój:519 Noakowskiego 228 Gmach Główny

e-mail: oyaskorska@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.16.00-17.30 pokój 519 N
  • 24.02; 3.03; 17.03; 14.04, godz.16.00-16.30 pokój 228 GG
  • 28.04; 12.05; 26.05; 2.06, godz. 14.00-14.30 pokój 228 GG
Dyżury w sesji:

dr Zajdler, Robert

pokój 229 (GG)

e-mail: r.zajdler@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 9:30-11:00 
Dyżury w sesji:

dr Zakrzewska, Monika

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 11:45-12:30
  • czwartki, godz. 9:45-10:30
  • soboty 2.03. i 13.04, godz. 13:15-14:00
Dyżury sesji:

dr hab. Zalcewicz, Anna - profesor PW, Prodziekan ds. ogólnych WAiNS

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:00-14:00
  • UWAGA! w dniu 21 maja konsultacje nie odbędą się. Zostaną przełożone na 22 maja, godz. 8:30-10:00
Dyżury sesji:

dr inż. Zalewski, Jarosław

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz.11:00-13:00

 

Dyżury w sesji:

dr hab. Zubelewicz, Jan

pokój 521 (N)

e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:
Dyżury  w sesji :

-----