Dyżury

(GG) - Gmach Główny PW

(N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

dr Arasiewicz-Dulnik, Sylwia

pokój 232 B (GG)

e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 14:00-15:30
Dyżury sesji:

dr Bartnik, Adriana

pokój 228 (GG)

e-mail: a.bartnik@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12.00-13.30 w dniu 3.12.2018 dyżur odwołany
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Biłat, Andrzej

pokój 519 (N)

e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 11:45-13:15 W dniu 27.11.2018 odwołany. Natomiast odbędzie się w dniu 29.11.2018 w godz. 16.00-17.30
Dyżury sesji jesiennej:

dr Borowska, Dorota (umowa cywilnoprawna)

pokój 228A GG

e-mail: d.borowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:00-11:30
Dyżury sesji:

dr Bulińska-Stangrecka, Helena

pokój 228 A (GG)

e-mail: h.bulinska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:00-13:30
Dyżury w sesji:

dr Chrostowska-Malak, Katarzyna

pokój 510 (N)

e-mail: k.chrostowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  •  piątki, godz.15:30-17:00
 Dyżury w sesji:

mgr Czupryńska, Agnieszka (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.czuprynska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40 

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 9:00-10:00
Dyżury w sesji:

dr hab. Drabarek, Anna (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: a.drabarek@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 14:00-15:30
Dyżury sesji:

mgr Drabczyk, Szymon

pokój 513 (N)

e-mail: s.drabczyk@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12:00-13:30
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  •  poniedziałki, godz. 10:00-11:30
Dyżury sesji:

dr Dusiewicz, Tomasz

pokój 501 (N)

e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.12.00-14.00 w dniu 3.12.2018 dyżur odwołany. Odbędzie się w  dniu 6.12.2018 w godz. 10.00-12.00
dyżur w sesji:

dr Dzieniszewska-Naroska, Katarzyna

pokój 503 (N)

e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.10:00-11:00 w dniu 10.12.2018 odbędzie wyjątkowo w godz. 14.00-15.00
  • 21.10 (niedziela), godz. 12.00-13.30
  • 18.11 (niedziela), godz. 12.00-13.30
  • 09.12 (niedziela), godz. 12.00-13.30
Dyżur w sesji:

dr Fiks, Artur (umowa cywilnoprawna)

pokój 229A (GG)

e-mail: a.fiks@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40 

Dyżury w semestrze: 

  • wtorki, godz. 15:00-15:45
Dyżury w sesji:

mgr Firek, Aleksandra

pokój 228 A (GG)

e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-11:30
Dyżur w sesji:

mgr Gajda, Patrycja (umowa cywilnoprawna)

e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz.12:00-12:30
Dyżury w sesji:

dr Górniak, Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS

pokój 207 (GG)

e-mail: k.gorniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 11.30-13.30
  • w soboty zjazdowe:
    • zjazd I-VI godz. 13:15-14:00
    • zjazd VII- IX godz. 9:00-10:00
Dyżury w sesji:

prof. dr hab. Gudowski, Janusz (umowa cywilnoprawna)

pokój 229 A (GG)

tel.: 22 234 15 40

e-mail: j.gudowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • poniedziałki, godz. 11:15-12:00
Dyżury w sesji:

mgr Jackiewicz, Zbigniew

pokój 513 (N)

e-mail: z.jackiewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • urlop wychowawczy

Dyżury w sesji:

dr hab. Jakubiak, Marek

pokój 501 (N)

e-mail: m.jakubiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz.10.00-12.00
  • 21.10, godz.10:45-11:45
  • 18.11, godz.16:00- 16:30
  • 23.11, godz. 15:30-16:15
  • 09.12, godz. 13:00- 13:45
  • 13.01, godz.17:00- 19:00
Dyżury w sesji:

dr Jarnicki, Paweł (adiunkt - pół etatu)

pokój 230 (GG)

e-mail: p.jarnicki@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • 20.11, godz. 10:00-10:30 i 14:30-17:00
  • 18.12, godz. 10:00-10:30 i 14:30-17.00
Dyżur w sesji:

dr hab. Janowski, Jacek - prof. PW

pokój 513 (N)

e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze: 

  • czwartki, godz. 16:00-18:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Jasiński, Leszek

pokój 506 (N)

e-mail: l.jasinski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 14.00-15.30
Dyżury w sesji wrześniowej:

dr Jermakowicz, Piotr

pokój 501 (N)

e-mail: p.jermakowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz.8.45-10.15
  • 29 października, godz. 11.45-13.15
  • 26 listopada, godz.11.45-13.15
  • 17 grudnia, godz.11.45-13.15
  • 21 stycznia, godz.11.45-13.15
Dyżury w sesji:

dr Kędziora, Robert

pokój 232 B (GG)

e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 14:00-15:30

Dyżury w sesji:

dr hab. Koszewski, Radosław - profesor PW

pokój 229 (GG)

e-mail: r.koszewski@ans.pw.edu.pl 

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 17:00-18:30
Dyżury w sesji:

dr Kowalczyk-Grzenkowicz, Jolanta

pokój 228 A (GG)

e-mail: j.grzenkowicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 10.15-11.45 w dniu 13.12.2018 odbędzie się w godz. 15.15-16.45
Dyżur w sesji:

mgr inż Kowalewski, Jakub (umowa cywilnoprawna)

pokój 225 B Gmach Główny

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz.16.00-16.30
Dyżur w sesji:

dr hab. inż. Kowalewski, Marian - profesor PW

pokój 517 (N)

e-mail: m.kowalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 14.30-16.00
Dyżury w sesji:

dr hab. Król, Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 17

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:30-12:00
  • w dniu 6.11.2018 odwołany. Odbędzie się w dniu 7.11.2018 w godz.13.00-14.30
  • W dniu 20.11.2018 odwołany. Odbędzie się w dniu 21.11.2018 w godz. 12.00-13.30
  • W dniu 4.12.2018 odwołany. Odbędzie się w dniu 5.12.2018 w godz. 12.00-13.30

   

Dyżury w sesji:

dr Kwiatkowski, Michał (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG) 

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr hab. Łacny, Justyna, profesor PW

pokój 232 A (GG)

e-mail: j.lacny@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • piątki, godz. 12:30-14:00 (od 09.11.2018)
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Maciejczak, Marek

pokój 521 (N)

e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 10:00-12:00
Dyżury sesji:

dr Mełgieś, Katarzyna (umowa cywilnoprawna)

pokój 232 B (GG)

tel.: 22 234 15 53

e-mail: k.melgies@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 15:45-16:30

 

Dyżury w sesji:

dr Michalska, Sylwia (umowa cywilnoprawna)

pokój 228 A (GG)

e-mail: s.michalska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • w tym semestrze nie pracuje
Dyżury sesji:

dr Mordwiłko-Osajda, Justyna

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy

e-mail: j.osajda@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • urlop wychowawczy
Dyżury sesji:

dr Naruniec, Alina

pokój 229 (GG)

e-mail: a.naruniec@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

    • środy, godz. 15:45-17:15
    • konsultacje w dniu 21.11. są odwołane
Dyżury w sesji:

dr Orechwo, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.orechwo@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz. 12:30-14:00
  • przeniesione konsultacje z dnia  15.11. 2018 r. na dzień 18.11.2018, w godz. 15:00-16:30
Dyżury sesji:

mgr Osińska, Maja (umowa cywilnoprawna)

pokój 521 (N)

e-mail: m.osinska@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 09:00-10:00
Dyżury w sesji:

dr Pawłowska, Kinga

pokój 228 (GG)

e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12.00-13.30
Dyżury w sesji: 

ks. dr Połowianiuk, Jacek

pokój 232 B (GG)

e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12:15-13:30
Dyżury w sesji:

dr Pręgowski, Michał

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 12.00-13.00
  • czwartki, godz. 13.00-14.00
Dyżury  w sesji :

dr hab. Radziewicz, Piotr - prof. PW

pokój 232A (GG)

e-mail: p.radziewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:15-12:00
Dyżury sesji:

dr Skowron, Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS

pokój 230 (GG)

e-mail: b.skowron@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 17:30-19:00
Dyżury sesji:

dr Sosnowski, Paweł

pokój 510 (N)

e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  • urlop naukowy
Dyżury sesji:

dr inż Stacewicz, Paweł

pokój 228 A (GG)

e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12.15-13.45 
Dyżury w sesji:

dr Stachowiak-Kudła, Monika

pokój 232B (GG)

email: mstachowiak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:05-12:55
  • piątki, godz. 14:05-14:55
  • dyżur z dnia 7.12.2018 przeniesiony na  3.12.2018 - godz. 12:00-12:45
Dyżury  w sesji :

dr Stawicka, Małgorzata

pokój 229 A (GG)

e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 10:30-12:00
Dyżury sesji:

dr Stelmach, Michał

pokój 228 A (GG)

e-mail: m.stelmach@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10.00-11.30
Dyżury w sesji:

dr hab. Suwaj, Robert - profesor PW

pokój 232 A (GG)

e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 8:30-10:00
Dyżury sesji:

dr Sypniewski, Dominik

pokój 232B (GG)

e-mail: d.sypniewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 17:45-18:30
  • środy, godz. 07:30-08:15
Dyżury sesji:

dr Tomczak, Agnieszka

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10:15-11:45
  • niedziela 25.11.2018 godz. 13:15-13:45
  • niedziela 20.01.2019 godz. 11:30-12:00
Dyżury sesji:

mgr Tyc, Tomasz

pokój 229 (GG)

e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 18:00-19:30
Dyżury w sesji:

dr inż. Urbaniak, Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS

pokój 225 A (GG)

e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze:

  • poniedziałki, godz. 13.00-14.00
  • czwartki, godz. 13.00-14.00
Dyżury w sesji:

dr Wilk-Ilewicz, Agnieszka

pokój 232 B (GG)

e-mail: a.wilk-ilewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 16:30-18:00
Dyżury sesji:

dr Wilkowska-Kołakowska, Dorota

pokój 511 (N)

e-mail: d.wilkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorek godz. 14:00-15:30,
  • oprócz:
  • 16.10 (wtorek),  godz. 9:30-10:00 i 16:00-17:00
  • 04.12 (wtorek), godz. 14-15.30
  • 22.01.2019 (wtorek), godz. 9:30-10:00 i 16:15-17:15
  • Dla studentów niestacjonarnych:
  • 16.10 (wtorek), godz. 16:00-17:00
  • 04.12 (wtorek), godz. 16:00-17:00
  • 12.01.2019 (sobota), godz. 13:30-14:00
  • 22.01.2019 (wtorek), godz. 16:15-17:15
Dyżury sesji:

dr Witkowska-Maksimczuk, Beata

pokój 521 (N)

e-mail: b.witkowska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • środy, godz. 12:00-13:30
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Agnieszka

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 12:30-14:00
Dyżury sesji:

dr Woźniak, Cezary

pokój 511 (N)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • środy, 10:00-12:00
Dyżury sesji:

prof. dr hab. Woźnicki, Jerzy

pokój

e-mail: frpfund@pw.edu.pl

tel. (FRP): 22 6210972

Dyżury w semestrze:
Dyżury w sesji:

dr Zajdler, Robert

pokój 229 (GG)

e-mail: r.zajdler@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz.11:45-13:15
Dyżury w sesji:

dr Zakrzewska, Monika

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 9:00-10:15
  • 13.01.2019, godz. 16:30-18:00
  • 20.01.2019, godz. 15:00-16:30
Dyżury sesji:

dr hab. Zalcewicz, Anna - profesor PW, Prodziekan ds. ogólnych WAiNS

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze:

  • wtorki, godz. 10.00-11.30
Dyżury sesji:

dr inż. Zalewski, Jarosław

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze:

  • czwartki, godz.11:00-13:00

 

Dyżury w sesji:

dr hab. Zubelewicz, Jan

pokój 521 (N)

e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze:

  • 17 XI 2018 godz. 13.20-13.50, s. 521 N
  • 24 XI 2018 godz. 16.15-16.45, s. 521 N
  • 8 XII 2018 godz. 13.15-13.45, s. 422 GG
  • 15 XII 2018 godz. 13.15-13.45, s. 422A GG
  • 12 I 2019  godz. 13.15-13.45, s. 426 GG
  •  19 I 2019 godz. 12.15-13.45, s. 518 N
Dyżury  w sesji :

-----