dr Paweł Stacewicz zaprasza na seminaria z filozofii nauki

Doktor Paweł Stacewicz zaprasza pracowników i studentów na seminaria z filozofii nauki, które odbywają się raz w miesiącu, w pokoju 228, zazwyczaj w czwartki. Spotkania mają charakter wykładowo-dyskusyjny. Uczestniczą w nich wybitni specjaliści z różnych ośrodków akademickich,  a w tym nestor polskiej logiki i filozofii prof. Witold Marciszewski.

Na najbliższym spotkaniu w dniu 13.03.2018, wyjątkowo we wtorek, o godz. 17.00, referat pt. "Abstrakcja i idealizacja w geometrii i topologii" wygłosi prof. Rafał Gruszczyński z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej seminarium.

Osoby zainteresowane dopisaniem do listy mailingowej seminarium prosimy o e-mail do dr-a Stacewicza: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl. Będą wówczas otrzymywały z wyprzedzeniem informacje o kolejnych spotkaniach.

Abstrakcja i idealizacja w geometrii i topologii